موسسه فرهنگی هنری فرتورگران لیان افتتاح شد.

موسسه فرهنگی هنری فرتورگران لیان در تاریخ ۱۳۹۷/۸/۲۸ راس ساعت ۱۸:۳۰ با حضور استاد سید حسین صافی عکاس پیش‌کسوت، استاد حسین جواهری چهره ماندگار و پدر علم شیمی فارس، عکاسان، شاعران، نویسندگان و دیگر علاقمندان به عکاسی افتتاح شد.

زینب یوسفی مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری فرتورگران لیان بیان کردند:
هدف از برپایی این موسسه ارتقا سطح کیفی و کمی آموزش عکاسی، توجه جدی به عکاسی با نگاهی ویژه از لحاظ علمی و هنری، توسعه، ترویج و گسترش فرهنگ و هنر عکاسی، برگزاری دوره‌های آموزشی ادواری و کاردانش عکاسی و عکاسی دیجیتال، برگزاری، مشارکت و همکاری در برپایی همایش‌ها، گردهمایی‌ها و نمایشگاه و جشنواره‌های فرهنگی هنری متناسب با اهداف و فعالیت‌های موسسه می‌باشد.

محمد یوسفی رییس هیات مدیره موسسه فرهنگی هنری فرتورگران لیان افزود:
همزمان با افتتاحیه موسسه، نمایشگاه ملی عکس دید در گالری موسسه فرتورگران لیان برپا شد. جشنواره ملی دید تازگی در شهر تبریز برگزار شده و بعد از داوری عکس سه تن از عکاسان بوشهری در این جشنواره پذیرفته شده بود. به منظور تشویق و حمایت از این عزیزان نمایشگاه عکس دید در بوشهر به معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

این مجموعه هنری آموزشی شامل بخش‌هایی چون: آموزشگاه تخصصی عکاسی ، گالری نمایش عکس، آتلیه آموزشی، کتابخانه تخصصی عکاسی و کافه عکس جهت نشست‌های عکاسانه می‌باشد./ فرتورگران لیان

عکاس : علی بیژنی